Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 30.03.2012 20:39:22 

Hafani od Čeperky

Jak to všechno začalo...
 

        Stalo se to přesně 29.11.2008. V ten den jsme si jeli pro našeho prvního vlkodava, tmavě žíhanou psí slečnu.           Moc jsme se na ni těšili, totiž to, že si pořídíme irského vlkodava byla jasná věc už delší dobu, ale samotná koupě byla tak trochu spontánní akce.
 
Jednou večer jsem  prohlížela stránky o irských vlkodavech a zabrousila jsem i na inzerci. Jen tak zkusmo - jak jinak:-)- jsem na jeden inzerát odepsala a pak to oznámila doma.......no a za týden jsme si jeli pro naše štěndo do Jizerských hor k paní Kočové. Z devíti štěňat jsme si odvezli naší Adélku.
Od paní chovatelky jsme dostali upozornění, že kdo si koupí jednoho vlkodava, do roka má druhého. Svorně jsme kroutili hlavami, že jeden stačí, druhého mít nemůžeme, čeká na nás doma ještě 14 - letá fenka křížence a 8 - letá boxerka, to by nešlo dohromady.
A tak, po půl roce, jsme si jeli pro Karla.  Úžasného plavého vlkodavího krasavce od paní chovatelky Dity Hrabákové  z Plzně. Boxerka Bora i psí babička Dianka si zvykly, gauč jsme přenechali Kájovi i Adélce ( dobrovolně to sice nebylo, ale odolejte těm psím očím) a zařekli se, že další psisko smí do baráku až za pár let.
Přesně tři měsíce po tom, co jsme si přivezli Káju - mysleli jsme si, že našeho definitivně posledního psa v tomto roce- jsme si jeli pro Mirečka, deerhoundího kamaráda.
Nutno přiznat, že poslední rok byl pro nás zlomový, našli jsme to, co nám chybělo, úžasnou vlkodaví a deeří povahu, radost z oddaných psích očí a věrné kamarády a společníky, kteří se mezi lidmi hledají jen těžce.

Zatím stojíme na začátku, ale rádi bychom se věnovali výstavám a coursingu,a tak na těchto stránkách s námi můžete jít krůček po krůčku.
 
                         
      
 
                                          
 
                                                           
 
TOPlist